تبلیغات
اولدوز - برنامه بازی های جام جهانی (تاریخ بازیها به میلادی و ساعت به وقت گرینویچ می باشد)

شماره بازی تاریخ و ساعت بازی

گروه اول

Results
1 11/06 16:00 Johannesburg               South Africa South Africa - Mexico Mexico
2 11/06 20:30 Cape Town Uruguay Uruguay - France France
17 16/06 20:30 Tshwane/Pretoria South Africa South Africa - Uruguay Uruguay
18 17/06 20:30 Polokwane France France - Mexico Mexico
33 22/06 16:00 Rustenburg Mexico Mexico - Uruguay Uruguay
34 22/06 16:00 Mangaung/Bloemfontein France France - South Africa South Africa

 

 

گروه دوم

Results
3 12/06 16:00 Johannesburg Argentina Argentina - Nigeria Nigeria
4 12/06 13:30 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth Korea Republic Korea Republic - Greece Greece
19 17/06 16:00 Mangaung/Bloemfontein Greece Greece - Nigeria Nigeria
20 17/06 13:30 Johannesburg Argentina Argentina - Korea Republic Korea Republic
35 22/06 20:30 Durban Nigeria Nigeria - Korea Republic Korea Republic
36 22/06 20:30 Polokwane Greece Greece - Argentina Argentina

 

 

 

گروه سوم Results
5 12/06 20:30 Rustenburg England England - USA USA
6 13/06 13:30 Polokwane Algeria Algeria - Slovenia Slovenia
22 18/06 16:00 Johannesburg Slovenia Slovenia - USA USA
23 18/06 20:30 Cape Town England England - Algeria Algeria
37 23/06 16:00 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth Slovenia Slovenia - England England
38 23/06 16:00 Tshwane/Pretoria USA USA - Algeria Algeria

 

 

گروه چهارم

Results
7 13/06 20:30 Durban Germany Germany - Australia Australia
8 13/06 16:00 Tshwane/Pretoria Serbia Serbia - Ghana Ghana
21 18/06 13:30 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth Germany Germany - Serbia Serbia
24 19/06 16:00 Rustenburg Ghana Ghana - Australia Australia
39 23/06 20:30 Johannesburg Ghana Ghana - Germany Germany
40 23/06 20:30 Nelspruit Australia Australia - Serbia Serbia

 

 

گروه پنحم

Results
9 14/06 13:30 Johannesburg Netherlands Netherlands - Denmark Denmark
10 14/06 16:00 Mangaung/Bloemfontein Japan Japan - Cameroon Cameroon
25 19/06 13:30 Durban Netherlands Netherlands - Japan Japan
26 19/06 20:30 Tshwane/Pretoria Cameroon Cameroon - Denmark Denmark
43 24/06 20:30 Rustenburg Denmark Denmark - Japan Japan
44 24/06 20:30 Cape Town Cameroon Cameroon - Netherlands Netherlands

 

 

گروه ششم

Results
11 14/06 20:30 Cape Town Italy Italy - Paraguay Paraguay
12 15/06 13:30 Rustenburg New Zealand New Zealand - Slovakia Slovakia
27 20/06 13:30 Mangaung/Bloemfontein Slovakia Slovakia - Paraguay Paraguay
28 20/06 16:00 Nelspruit Italy Italy - New Zealand New Zealand
41 24/06 16:00 Johannesburg Slovakia Slovakia - Italy Italy
42 24/06 16:00 Polokwane Paraguay Paraguay - New Zealand New Zealand

 

 

گروه هفتم

Results
13 15/06 16:00 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire - Portugal Portugal
14 15/06 20:30 Johannesburg Brazil Brazil - Korea DPR Korea DPR
29 20/06 20:30 Johannesburg Brazil Brazil - Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
30 21/06 13:30 Cape Town Portugal Portugal - Korea DPR Korea DPR
45 25/06 16:00 Durban Portugal Portugal - Brazil Brazil
46 25/06 16:00 Nelspruit Korea DPR Korea DPR - Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire

 

 

گروه هشتم

Results
15 16/06 13:30 Nelspruit Honduras Honduras - Chile Chile
16 16/06 16:00 Durban Spain Spain - Switzerland Switzerland
31 21/06 16:00 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth Chile Chile - Switzerland Switzerland
32 21/06 20:30 Johannesburg Spain Spain - Honduras Honduras
47 25/06 20:30 Tshwane/Pretoria Chile Chile - Spain Spain
48 25/06 20:30 Mangaung/Bloemfontein Switzerland Switzerland - Honduras Honduras

 

 

در در مرحله یک هشتم، بازیها به این صورت برگزار می‌شود:

بازی 49: تیم اول گروه اول با تیم دوم گروه دوم
بازی 50: تیم اول گروه سوم با تیم دوم گروه چهارم
بازی 51: تیم اول گروه چهارم با تیم دوم گروه سوم
بازی 52: تیم اول گروه دوم با تیم دوم گروه اول
بازی 53: تیم اول گروه پنجم با تیم دوم گروه ششم
بازی 54: تیم اول گروه هفتم با تیم دوم گروه هشتم
بازی 55: تیم اول گروه ششم با تیم دوم گروه پنجم
بازی 56: تیم اول گروه هشتم با تیم دوم گروه هفتم


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر